Již brzy otevřeme novou pobočku v Olympii Brno

V druhé polovině ledna 2016 otevírá koncern e-Finance, a.s. pobočku v Olympii Brno. Zákazníci z Brna a blízkého okolí se zde mohou seznámit s širokou škálou služeb z oblasti pojištění, investic a realit.

V druhé polovině ledna roku 2016 otevře koncern e-Finance, a.s. svoji pobočku v největším brněnském nákupním a zábavním centru Olympia. Reprezentativní obchodní místo nabídne širokou škálu služeb z oblasti pojištění, investic a realit. Každý den od 9 do 21 hodin se můžete osobně setkat se zkušenými pojišťovacími poradci a realitními makléři. Seznámit se můžete také s aktuální nabídkou firemních dluhopisů, připravovanými developerskými projekty a dalšími aktivitami koncernu.

TIP: S jednotlivými činnostmi koncernu e-Finance, a.s. se můžete seznámit ZDE

Pro veřejnost bude pobočka e-Finance, a.s. otevřena v druhé polovině ledna 2016. Oficiální slavnostní otevření je plánováno na pátek 1. února 2016. „Už po otevření v lednu budou na pobočce naší společnosti k dispozici minimálně dva pracovníci – pojišťovací poradce a realitní makléř. Zájemci o investování si na místě mohou objednat naše firemní dluhopisy. Obchodní místo mohou klienti využít nejen k osobní konzultaci, lze si zde například vyzvednout zelenou kartu, převzít kartičku k cestovnímu pojištění, vyhledat vhodnou nemovitost či srovnat nabídku pojistných produktů,“ doplnil Jakub Vyšehradský, ředitel realitní a obchodní divize e-Finance, a.s.

Olympia Brno je položena na jižním okraji města Brna, vedle dálničního tahu D2 ve směru na Bratislavu. Do obchodního centra se pohodlně dopravíte autem i bezplatnými modrými autobusy Olympia. Nástupní místo autobusové dopravy je v centru Brna u galerie Vaňkovka.

Pobočku e-Finance, a.s. najdete hned u vchodu do hypermarketu Albert. Obchodní místo poznáte podle zeleného loga firmy. Ve výlohách pobočky jsou čtyři monitory, které zobrazují aktuální nabídku pojištění, realit, dluhopisů a dalších aktivit společnosti.

Spojte nakupování a zábavu v obchodním centru s návštěvou naší pobočky! Každého zákazníka odměníme šálkem lahodné kávy.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuální projekty, Cestovní pojištění, Havarijní pojištění, Hypotéky, Informace pro investory, Investice e-Finance, Nabídka nemovitostí, Nezařazené, Novinky, akce, Pojištění, Pojištění domácnosti, Pojištění nemovitosti, Pojištění odpovědnosti, Pojištění psů a koček, Pojištění vozidel, Pojištění zvířat, Povinné ručení, Reality, Životní pojištění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *