Prodejte rychle svoji nemovitost a získejte 15 000 Kč na stěhování!

Prodáváte nemovitost a čeká Vás stěhování? Nabídněte nám svoji nemovitost k prodeji prostřednictvím online formuláře a získejte až 15 000 korun na stěhování. Akce platí od 1. listopadu letošního roku do 31. ledna roku 2018.

Bonus 15 000 Kč na stěhování

Po prodeji nemovitosti většinou následuje stěhování. Tuto často náročnou práci je výhodnější přenechat profesionálům. Zaměstnanci zkušené stěhovací firmy se postarají o to, aby vše proběhlo hladce, rychle a bezpečně.  Odhadnou náročnost celé akce a následně doporučí nejvhodnější způsob přepravy, balení a určí potřebný počet lidí i aut. Poradí si i s přesunem objemného vybavení bytu nebo domu (např. klavír, objemné skříně, postele apod.). Výhodu také je, že se v případě potřeby postarají o likvidaci nepotřebných předmětů. Za tyto služby si profesionální stěhovací firmy běžně účtují od tisíců až po několik desítek tisíc korun. Záleží na náročnosti celé stěhovací akce.

Pokud chcete rychle a bezpečně prodat dům, byt, rekreační nebo komerční nemovitost a současně ušetřit za stěhování, svěřte se do rukou profesionálů realitní divize společnosti e-Finance, a.s. Bonus v podobě příspěvku na stěhovaní od nás získáte, pokud nám nemovitost nabídnete prostřednictvím našeho online formuláře od 1. listopadu letošního roku do 31. ledna roku 2018. Po podpisu smlouvy kupujícím Vám proplatíme fakturu za stěhování u námi vybrané profesionální stěhovací firmy. Ušetříte čas i peníze při stěhování!

Naši realitní makléři mají s prodejem nemovitostí více než 17 let zkušeností, naše inzerce na internetu a ve vlastním časopise e-Finance Žurnál osloví až 100 tisíc potenciálních kupců a u 85 % nemovitostí najdeme zájemce o koupi do jednoho měsíce. Samozřejmostí je pro nás bezpečný a bezproblémový prodej Vaší nemovitosti. 

Online formulář pro nabídku Vaší nemovitosti naleznete ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, akce, Reality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *